W intencjach członków Nieustannego Różańca, w bazylice krzeszowskiej, odprawiane są Msze św. 13 dnia każdego miesiąca.

Zapraszamy wszystkich członków do pozostawiania swoich intencji używając poniższego formularza bądź przesyłania ich na adres email: marian.kopko@gmail.com lub drogą pocztową: Ks. Marian Kopko, Pl. Jana Pawła II 1, 58-405 Krzeszów z dopiskiem „Nieustanny Różaniec”.

Zapraszamy do pozostawienia swojej intencji i modlitwy

Wprowadź intencję modlitewną

Twój email nie będzie opublikowany.

Post comment

120 komentarzy

 1. O pokoj miedzy nami i sasiadami i o sukcej mediacji miedzy nami. O to zeby trudne sprawy miedzy nami zostaly rozwiazane. O ukojenie nerwow, roztropnosc dla mnie i Antoniego.

 2. Błagam gorąco o opiekę nad Magdaleną, o wyproszenie łaski założenia przez nią szczęśliwej, kochającej się rodziny, o sakramentalny związek małżeński i zdrowe potomstwo

 3. O uzdrowienie z choroby nowotworowej Grzegorza, o siły i powrót do pełni sprawności, a dla bliskich o wiarę i nadzieję.

 4. Blagam o modlitwę w sytuacji po ludzku beznadziejnej, o łaskę uwolnienia Tomka z nałogów portali internetowych, zdrady, flirtow wirtualnych. O odbudowanie miłości I wierności między Monika I Tomaszem. O dar dialogu między nami. O mój spokoj serca i przebaczenie.

  Z serca dziękuję za pamięć w modlitwie o nas

 5. Matko Różańcowa błagam Cię o dar spotkania, rozmowy z jednym mężczyzną, a jeśli taka będzie Boża wola wspólnego życia. Racz Pani wysłuchać mej prośby. Obdarz Pani tego mężczyznę Swoim błogosławieństwem i opieką.

 6. Matko Boża Łaskawa proszę o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej dla mojego tatusia Józefa

 7. Szczęść Boże.
  Proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa Ali i Pawła, młodego małżeństwa z dwójką małych dzieci. W związek weszła kobieta i za nią też, proszę o modlitwę i jej nawrócenie.
  Bóg zapłać
  Waldek

 8. Proszę o modlitwę za Śp Ireny Bułat o zbawienie jej duszy o dar nieba intencja od Jana i Zbigniewa.

 9. Proszę o modlitwę o uwolnienie Mileny, Renaty, Piotra, Mateusza od nieprzyjaciela

 10. O szczęśliwy przebieg operacji i uwolnienie z ciężkiej choroby nowotworowej dla Anny z Jarosławia.

 11. Bardzo proszę o modlitwę za Paulinę, Karolinę, Kingę i ich dzieci o łaski uzdrowienia, uwolnienia od wszelkiego złego ducha, o nawrócenie na dobrą drogę. Bóg zapłać za modlitwy.

 12. Proszę Cię Boże w Imie Jezusa Chrystusa o Łaskę miłość małżeńskiej i rodzinnej u nas. Proszę Cię o łaskę uzdrowienia naszych zranień i chorób umysłowych, wewnętrznych. Wesprzyj nas swoimi laskami, abyśmy Ciebie jeszcze mocniej kochali i pożądali.

 13. Proszę o modlitwę w intencji pomyślnego i szybkiego zakończenia trudnej sprawy. O przemiane p.Jacka niech przestanie walczyć. O zdrowie dla najbliższych. O ulge w bólu dla mojej mamy. O stabilizację zawodową i finansową. O spokój w pracy. O miłość w rodzinie. Niech dzieje sie dobro w moim życiu.

 14. Proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji uzdrowienia mojej żony Magdaleny z dużego mięśniaka macicy , uwolnienia mnie od długu i w intencji osoby ,której podżyrowałem kredyt

  Paweł
  Władysławowo

 15. Proszę o szczęśliwy przebieg spraw sądowych i przemianę serca byłego męża i byłej teściowej. Dla siebie o siłę zdrowie i wytrwałość w codziennym życiu.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment