W intencjach członków Nieustannego Różańca, w bazylice krzeszowskiej, odprawiane są Msze św. 13 dnia każdego miesiąca.

Zapraszamy wszystkich członków do pozostawiania swoich intencji używając poniższego formularza bądź przesyłania ich na adres email: marian.kopko@gmail.com lub drogą pocztową: Ks. Marian Kopko, Pl. Jana Pawła II 1, 58-405 Krzeszów z dopiskiem „Nieustanny Różaniec”.

Zapraszamy do pozostawienia swojej intencji i modlitwy

Wprowadź intencję modlitewną

Twój email nie będzie opublikowany.

Post comment

40 komentarzy

 1. Proszę o modlitwę w intencji mojego sakramentalnego małżeństwa które w tej chwili zagrożone jest rozpadem. Proszę o łaskę przemiany serca mojego męża Pawła który obecnie przekreslił nasze życie, by nasze małżeństwo przetrwało tą próbę i by mój mąż znalazł siłę i wiarę byśmy mogli wytrwać w przysiedzę małżeńskiej aż do śmierci.

 2. Proszę o modlitwę w intencji mojej i Łukasza o błogosławieństwo wspólnego pożycia małżeńskiego i potomstwa.

 3. Proszę o modlitwę za brata kapłana Piotra o zdrowie ,Boże błogosławieństwo ,opiekę dla brata kapłana Piotra
  Bóg Zapłać

 4. za wstawienictwem sw. Jana Pawla 2 prosze o dar dyplomacji i laske zmiany kontraktu ze smieciowego na dobry i stabilny z godziwym wynagrodzeniem
  Wieslawa

 5. Proszę o modlitwę w intencji moich rodziców Danuty i Jana o uzdrowienie dla nich z chorób nowotworowych oraz o potrzebne łaski dla Pawła na nowym stanowisku pracy

 6. prosze o modlitwe za zmarlego dzis Jana , i opieke dla rodziny pograzonej w smutku

 7. Prosze o modlitwe za mnie, aby Milosierny Bog uzdrowil mnie z kamicy zolciowej, a tym samym uchronil mnie od operacji.

 8. Proszę o modlitwę jutro 13 maja 2019 za mojego Proboszcza Ks Kazimierza Gębarowskiego z Pisarzowic, o opiekę i Łaskę uzdrowienia z nasilającej się choroby przed Panią ŁASKAWĄ Proszę dodać wielkie dziękczynienie za 86 lat życia, urodzonej 13 maja, mojej mamy Anny. Prosi Bożena Parecka Niustanny Różaniec

 9. Proszę o modlitwę w intencji babci Zofii o uzdrowienie i taty Jana o uzdrowienie dla niego z choroby nowotworowej

 10. Proszę o modlitwę w intencji moich rodziców Danuty i Jana o uzdrowienie dla nich z chorób nowotworowych

 11. Ukochana Matko Boża Łaskawa! Ukochany Jezu i Wszyscy Święci! Dziękuję Ci za wysłuchanie moich modlitw z maja ubiegłego roku, mój mąż nie pije alkoholu. Proszę Was o dalszą opiekę nad moją rodziną..
  Obecnie mam większą potrzebę, moja koleżanka Agnieszka z Radomia ma złośliwego raka kości, przechodzi bardzo silną chemioterapię i prosi o modlitwę w intencji jej uzdrowienia. Błagam o łaskę życia dla Agnieszki, jest taka młoda i pełna wiary, jest dobrym człowiekiem o naprawdę bardzo głębokiej wierze, którą podziwiałam … Proszę o życie i zdrowie dla Agnieszki, proszę o siłę i wytrwałość, aby zwalczyła tę jakże śmiertelną chorobę…Błagam, aby Agnieszka przeżyła, aby wyzdrowiała… Zaplanowałyśmy,że jeśli przeżyje i wyzdrowieje, to w przyszłym roku razem pojedziemy pielgrzymować…również do Krzeszowa

 12. Maryjo, proszę w intencji mojego syna o znalezienie dobrej pracy w Polsce i bezpieczny powrót całej rodziny do ojczyzny. Proszę o twoją matczyną opiekę i błogosławieństwo.

 13. Proszę o modlitwę w intencji mojego ciężko chorego taty Ryszarda S. aby przyjął Sakramenty Święte i o nawrócenie dla niego.

 14. O nawrócenie i łaskę żywej wiary dla Kingi, Rafała i Kacpra oraz o łaskę trzeźwości dla Rafała.

 15. Blagam o cud uzdrowienia dla mnie i mojej przyjaciółki z choroby nowotworowej ktora rozsiala sie w naszych organizmie . Proszę o wiarę, siłę i zdrowie dla naszych bluskich

 16. Błagam o modlitwę za Patryka aby wybudził się ze śpiączki, jest z nim bardzo źle, Boże niechaj się stanie wola Twoja, Bóg zapłać

 17. Błagam o cud uzdrowienia z nowotworu wątroby oraz o uzdrowienie mojej przyjaciółki z nowotworu węzłów chłonnych. Obie mamy dzieci jeszczecw wieku szkolnym obie mamy zle rokowania ale w Twoich ranach Panie jest nasze uzdrowienie . Wierzę że pomożesz

 18. Pani Krzeszowska Maryjo proszę w intencji św. pamięci Grażyny, Adama, Jerzego i Mirosławy oraz za dusze w czyśćcu cierpiące nie mające znikąd pomocy o miłosierdzie Boże i łaskę nieba.

 19. Kochana Pani Maryjo Krzeszowska, proszę o łaskę uwolnienia od nałogów mojego męża Jerzego w szczególności nałogu pijaństwa i lenistwa. Dziękuję również za wszystkie łaski otrzymane od ciebie dla mojej rodziny i zdrowe narodziny mojej kolejnej wnuczki .

 20. Maryjo, proszę Cię o zdrowie i normalny stan emocjonalny, lepszą prace oraz zdanie ważnego egzaminu.

 21. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Niepokalana.
  Bardzo proszę o modlitwę-podziękowanie za wszystkie otrzymane łaski. Proszę o miłosierdzie Boże nad moją rodziną, a szczególnie o głębokie nawrócenie dla mnie, dla mojego męża Andrzeja i o łaskę żywej wiary, ufnej nadziei i prawdziwej miłości. Jeśli to zgodne z Wolą Bożą proszę o przemianę naszego życia i serca aby podobało się Bogu. Proszę o godne i pełne życie w łasce zawartego sakramentu małżeństwa, o zatrzymanie rozwodu, przebaczenie, pojednanie, wzajemną miłość, uleczenie z ran duchowych i realizowanie Bożego planu w naszym życiu. Proszę o potrzebne łaski dla naszej córki Celiny i dla całej rodziny. Jezu- jeśli chcesz możesz nas oczyścić…Panie, ulituj się nad nami!

 22. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
  Proszę o modlitwę w intencji Kingi, Oli i Piotrka swojej oraz całej mojej rodziny o nasze nawrócenie
  Bóg zapłać

 23. Maryjo proszę o łaskę mowy dla 4 letniej Milenki aby jak inne dzieci mogła cieszyć się rozmową, śpiewem i radością.

 24. Podziękowanie za opiekę MB nad całą rodziną.
  Prośba o zdrowie i błogosławieństwo na każdy dzień dla Mamy Heleny, siostry Elżbiety, syna Łukasza i jego rodziców.

 25. Matuchno Krzeszowska, proszę o łaskę Nieba dla moich zmarłych rodziców Helenę i Stanisława, i potrzebne łaski dla Mirosławy w nowej pracy.

 26. Szczęść Boże,
  Chciałabym prosić o modlitwę w intencji moich małych synków – Piotra i Wojtka – o zdrowie i prawidłowy rozwój dla nich.
  Dziękuję.

 27. W podziękowaniu Bogu za 41 rocznicę małżeństwa Heleny i Alberta Diakonesku i z prośbą o dalsze łaski.

 28. Pragnę podziękować Maryi za otrzymaną pracę i proszę o potrzebne łaski w życiu zawodowym. Dla Jerzego o siły do walki ze złem i nałogami.

 29. Matko Boża, wyproś mi łaskę zdrowia, oddal operacje oczu…
  Codziennie odmawiam różaniec prosząc o opiekę Opatrzności Bożej dla synow i ich rodzin.

 30. Ks. Marian Kopko
  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Królowa Różańca świętego
  Właśnie dowiedziałem się, że wczoraj odszedł do Domu Ojca mój przyjaciel Jan Staszel, proszę o przyjęcie w intencjach mszalnych i różańcowych podziękowania przez Matkę Bożą Jezusowi za łaskę spotkania tego apostoła Różańca świętego, wspólnych rekolekcji i modlitw. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.
  Pozdrowienia z pamięcią modlitewną,
  Jerzy Augustyniuk

 31. O łaskę wiary dla Natalii i Kamila oraz ich rodzin oraz o uwolnienie Jerzego z nałogu pijaństwa.

 32. Panie Jezu, proszę Cię przez wstawiennictwo Twojej Matki i Świętego Józefa, pochyl się w swoim Miłosierdziu nad Kasią i uwolnij ją od lęku, agorafobii, natręctw, bezsenności i udręczenia. Ulecz jej pamięć z wszelkich bolesnych przeżyć i uzdrów jej duszę, ciało i umysł.
  Matko Boża, okryj Kasię płaszczem swojej opieki , aby żadne zło nie miało dostępu do niej i wraz ze Świętym Józefem wstawiaj się za moim dzieckiem.

 33. Proszę o modlitwę za szczęśliwy przebieg mojej operacji – rozpoznanie mnogich tętniaków mózgu. Operacja jest planowana na początek czerwca 2017.
  BÓG ZAPŁAĆ.

 34. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus,
  Jestem członkiem Nieustannego Różańca od 04.04.2016 r. Różaniec odmawiam zgodnie z deklaracją.
  Do Mszy św. odprawianej w intencji członków proszę o dołączenie mojej intencji:
  Panie Boże proszę o potrzebne Łaski oraz Dary Ducha Świętego dla Dominiki, Mateusza i Michała.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment