W intencjach członków Nieustannego Różańca, w bazylice krzeszowskiej, odprawiane są Msze św. 13 dnia każdego miesiąca.

Zapraszamy wszystkich członków do pozostawiania swoich intencji używając poniższego formularza bądź przesyłania ich na adres email: marian.kopko@gmail.com lub drogą pocztową: Ks. Marian Kopko, Pl. Jana Pawła II 1, 58-405 Krzeszów z dopiskiem „Nieustanny Różaniec”.

Zapraszamy do pozostawienia swojej intencji i modlitwy

Wprowadź intencję modlitewną

Twój email nie będzie opublikowany.

Post comment

134 komentarze

 1. Szczęść Boże
  Jutro w czwartek o 9.00 mam sprawę sądową z mężem o podział majątku z wyrokiem.
  Matko Boża Łaskawa módl się za nami.
  Proszę o modlitwę
  Bogusia Stebnicka Figura

 2. Matko Boża, proszę o dar przemiany życia i podejścia do nauki dla syna Mikołaja, o łaski potrzebne do zdania matury i pomoc w rozeznaniu życiowego powołania.

 3. Błagam z całych sił Najkochańsza Maryjo wysłuchaj pilnie we wszystkich intencjach mojego serca oraz tych które Tobie przedstawiłam a także Zawierzyłam. Błagam Cię resztkami sił uczyń pilnie Cuda uzdrowień oraz w mojej sprawie z Marcinem: o pilny Cud ocalenia naszej znajomości, przemianę serc, pilne nawrócenie i potrzeba Łaskę Żalu za grzechy powrót do Sakramentów oraz o zakochanie się w sobie małżeńską miłością oraz ułożenie sytuacji mieszkaniowej byśmy byli ze sobą po Bożemu nie rozłączając się. Wysłuchaj mnie pilnie tylko i wyłącznie pod jakimi warunkami o których Ci wczoraj mówiłam. Dziękujemy za wysłuchanie i te Cuda. Za Twoją nieskończoną miłość dobroć i Miłosierdzie oraz Trójcy Świętej Św Józefa i Wszystkich Świętych w Niebie w tym Św Ojca Pio i Św Rity

 4. W intencji mojej rodziny o uzdrowienie z dręczących nas chorób o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski abyśmy byli silni wiarą. O dobre samopoczucie psychiczne i spokój serca.

 5. Proszę z całego serca o modlitwę w intencji uzdrowienia. Mam już silne myśli samobójcze z powodu bólu fizycznego i choroby. Leki nie pomagają a innych nie mogę brać. Mam dwoje dzieci, pragnę jeszcze je wychować. Bóg zapłać.
  Anna z Wrocławia

 6. Proszę o modlitwę w intencji szybkiego i pozytywnego zakończenia mojej sprawy adopcyjnej. Z całego serca Bóg zapłać.

 7. Szczęść Boże, proszę o modlitwę za mojego sąsiada Piotra B. Ma być jutro operowany, sprawa dotyczy głowy. Proszę o przekazanie prośby wszystkim, którzy zechcą się włączyć.

 8. O pokoj miedzy nami i sasiadami i o sukcej mediacji miedzy nami. O to zeby trudne sprawy miedzy nami zostaly rozwiazane. O ukojenie nerwow, roztropnosc dla mnie i Antoniego.

 9. Błagam gorąco o opiekę nad Magdaleną, o wyproszenie łaski założenia przez nią szczęśliwej, kochającej się rodziny, o sakramentalny związek małżeński i zdrowe potomstwo

 10. O uzdrowienie z choroby nowotworowej Grzegorza, o siły i powrót do pełni sprawności, a dla bliskich o wiarę i nadzieję.

 11. Blagam o modlitwę w sytuacji po ludzku beznadziejnej, o łaskę uwolnienia Tomka z nałogów portali internetowych, zdrady, flirtow wirtualnych. O odbudowanie miłości I wierności między Monika I Tomaszem. O dar dialogu między nami. O mój spokoj serca i przebaczenie.

  Z serca dziękuję za pamięć w modlitwie o nas

 12. Matko Różańcowa błagam Cię o dar spotkania, rozmowy z jednym mężczyzną, a jeśli taka będzie Boża wola wspólnego życia. Racz Pani wysłuchać mej prośby. Obdarz Pani tego mężczyznę Swoim błogosławieństwem i opieką.

 13. Matko Boża Łaskawa proszę o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej dla mojego tatusia Józefa

 14. Szczęść Boże.
  Proszę o modlitwę w intencji uratowania małżeństwa Ali i Pawła, młodego małżeństwa z dwójką małych dzieci. W związek weszła kobieta i za nią też, proszę o modlitwę i jej nawrócenie.
  Bóg zapłać
  Waldek

 15. Proszę o modlitwę za Śp Ireny Bułat o zbawienie jej duszy o dar nieba intencja od Jana i Zbigniewa.

 16. Proszę o modlitwę o uwolnienie Mileny, Renaty, Piotra, Mateusza od nieprzyjaciela

 17. O szczęśliwy przebieg operacji i uwolnienie z ciężkiej choroby nowotworowej dla Anny z Jarosławia.

 18. Bardzo proszę o modlitwę za Paulinę, Karolinę, Kingę i ich dzieci o łaski uzdrowienia, uwolnienia od wszelkiego złego ducha, o nawrócenie na dobrą drogę. Bóg zapłać za modlitwy.

 19. Proszę Cię Boże w Imie Jezusa Chrystusa o Łaskę miłość małżeńskiej i rodzinnej u nas. Proszę Cię o łaskę uzdrowienia naszych zranień i chorób umysłowych, wewnętrznych. Wesprzyj nas swoimi laskami, abyśmy Ciebie jeszcze mocniej kochali i pożądali.

 20. Proszę o modlitwę w intencji pomyślnego i szybkiego zakończenia trudnej sprawy. O przemiane p.Jacka niech przestanie walczyć. O zdrowie dla najbliższych. O ulge w bólu dla mojej mamy. O stabilizację zawodową i finansową. O spokój w pracy. O miłość w rodzinie. Niech dzieje sie dobro w moim życiu.

 21. Proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji uzdrowienia mojej żony Magdaleny z dużego mięśniaka macicy , uwolnienia mnie od długu i w intencji osoby ,której podżyrowałem kredyt

  Paweł
  Władysławowo

 22. Proszę o szczęśliwy przebieg spraw sądowych i przemianę serca byłego męża i byłej teściowej. Dla siebie o siłę zdrowie i wytrwałość w codziennym życiu.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment