W intencjach członków Nieustannego Różańca, w bazylice krzeszowskiej, odprawiane są Msze św. 13 dnia każdego miesiąca.

Zapraszamy wszystkich członków do pozostawiania swoich intencji używając poniższego formularza bądź przesyłania ich na adres email: marian.kopko@gmail.com lub drogą pocztową: Ks. Marian Kopko, Pl. Jana Pawła II 1, 58-405 Krzeszów z dopiskiem „Nieustanny Różaniec”.

Zapraszamy do pozostawienia swojej intencji i modlitwy

Wprowadź intencję modlitewną

Twój email nie będzie opublikowany.

Post comment

106 komentarzy

  1. Proszę Cię Boże w Imie Jezusa Chrystusa o Łaskę miłość małżeńskiej i rodzinnej u nas. Proszę Cię o łaskę uzdrowienia naszych zranień i chorób umysłowych, wewnętrznych. Wesprzyj nas swoimi laskami, abyśmy Ciebie jeszcze mocniej kochali i pożądali.

  2. Proszę o modlitwę w intencji pomyślnego i szybkiego zakończenia trudnej sprawy. O przemiane p.Jacka niech przestanie walczyć. O zdrowie dla najbliższych. O ulge w bólu dla mojej mamy. O stabilizację zawodową i finansową. O spokój w pracy. O miłość w rodzinie. Niech dzieje sie dobro w moim życiu.

  3. Proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji uzdrowienia mojej żony Magdaleny z dużego mięśniaka macicy , uwolnienia mnie od długu i w intencji osoby ,której podżyrowałem kredyt

    Paweł
    Władysławowo

  4. Proszę o szczęśliwy przebieg spraw sądowych i przemianę serca byłego męża i byłej teściowej. Dla siebie o siłę zdrowie i wytrwałość w codziennym życiu.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment