Strefa czasowa: (UTC +01:00) Warszawa

00:00 - 24:00

PONIEDZIAŁKI
Godzina Osoby

00:00

 Ks. Marian Kopko (Krzeszów)

01:00

[śp. Jan Janczak (Polkowice)], Stanisława Czerkies (Jelenia Góra)

02:00

 Genowefa Rams (Mirsk)

03:00

 Jolanta Czerwińska (Pisarzowice), Michał Wiszniewski (Wleń),
Grażyna Sarosik (Tylice)

04:00

 Andrzej Reinmann (Komarno)

05:00

 Kazimierz Janikowski (Lubań), Helena Klukowska (Białystok),
Teresa Pasiut (Szarocin), Michalina Kosińska (Lubań)

06:00

 Barbara Nowak (Boguszów-Gorce), Monika Kowalewska (Wałbrzych),
Teresa Dubawik (Piechowice), Zofia Ziemba (Boguszów-Gorce),
Genowefa Bujakiewicz (Stary Łom), Zbigniew Skital (Kamienna Góra),
Julianna Dusza (Gdańsk-Chełm), Stanisław Pawulski (Rudna),
Zofia Pawulska (Rudna)

07:00

 Maria Pacholczyk (Turek), Maria Krakowska (Boguszów-Gorce),
Alicja Śpiewak (Zgorzelec), Bogumiła Bielewicz (Zielona Góra),
Karolina Kociołek (Bytom)

08:00

 Halina Kasior (Lubań), Ryszard Naporowski (Częstochowa),
Ewa Wiśniowska-Jaśkiewicz (Lwówek Śl.)

09:00

 Emilia Gadzinowska (Turek), Barbara Sienkiewicz (Jelenia Góra),
Sylwia Bendarczuk (Jelenia Góra), Teresa Michalska (Jelenia Góra),
Irena Górecka (Chojnów), Łucja Zadrożna (Stargard),
Janina Lyra (Głogów)

10:00

 Aniela Czechowicz (Lubin), Elżbieta Kadłuczka (Zgorzelec)

11:00

 Helena Kapuściak (Grodzisk Mazowiecki)

12:00

 Bogusława Urbańska (Lubin), Róża Niemczyk (Niewodniki),
Jadwiga Borek (Zgorzelec), Ryszard Naporowski (Częstochowa)

13:00

 Beata Świder (Legnica), Barbara Gorzko (Lubin), Jadwiga Borek (Zgorzelec),
Marek Cornik (Tarnowskie Góry)

14:00

 Irena Dobrucka (Chocianowiec), Łucja Mielnikiewicz (Wrocław)

15:00

 Barbara Chwalek (Hagen, Niemcy), Krystyna Stawiarska (Czarny Bór),
Ewa Wilanowska (Warszawa)

16:00

 Krystyna Rutkiewicz (Lubin), Aniela Członka (Lubin),
Maria Grabowska (Pisarzowice)

17:00

 Teresa Męczyńska (Łuków), Sonia Trzeja (Czerwionka-Leszczyny)

18:00

 Renata Wojciechowska (Lubin), Felicja Obrzut (Lubawka),
Zbigniew Obrzut (Lubawka)

19:00

 Danuta Jała (Krzeszów), Renata Wondołowska (Krzeszów),
Stanisław Wondołowski (Krzeszów), Franciszek Wondołowski (Krzeszów),
Jan Wondołowski (Krzeszów), Michał Wondołowski (Krzeszów),
Stanisław Wondołowski (Krzeszów), Maria Wondołowska (Krzeszów),
Łucja Wondowłowska (Krzeszów), Maria Ziółkowska (Bolesławiec),
Hanna Wesołowska (Kamienna Góra)

20:00

 Helena Szałas (Złotoryja), Maria Świgut (Krzeszów),
Władysława Bodziony (Czarny Bór), [śp. Janina Tylutka (Olszanica)],
Halina Pietkiewicz (Olszyna), Teresa Dłubała (Olszyna),
Zofia Strach (Godziszowa), Leokadia Lipiec (Białe Błota)

21:00

 Sławomir Korczyński (Jelenia Góra), Tadeusz Szpytko (Wałbrzych),
Katarzyna Słabuszewska (Kraków), Magdalena Świderska (Lubań),
Helena Cebula (Krzeszów), Józef Cebula (Krzeszów),
Irena Rusaczonek (Piechowice), Krystyna Jońska (Turek)

22:00

 Małgorzata Zołoteńka (Wrocław), Tadeusz Szpytko (Wałbrzych)

23:00

 Anetta Dwulat (Lubawka)

00:00 - 24:00

WTORKI
Godzina Osoby

00:00

 Krystyna Perucka (Lubin), Janina Kozbur (Krotoszyce)

01:00

 Maria Łabuda (Czadrów)

02:00

 Krystyna Sobaszek (Jelenia Góra)

03:00

 Andrzej Ziółkowski (Jelenia Góra), Michał Wiszniewski (Wleń),
Grażyna Sarosik (Tylice)

04:00

 Alina Ludomirska (Lwówek Śląski), Anna Ładomirska (Lwówek Śląski)

05:00

 Helena Klukowska (Białystok), Michalina Kosińska (Lubań),
Zofia Latańska (Turek)

06:00

 Janina Chłopek (Myślinów)

07:00

 Lucyna Durlik (Strzegom), Irena Tobiasz (Jelenia Góra)

08:00

 Maria Szymańska (Strzegom), Wacław Szymański (Strzegom)
Halina Kasior (Lubań)

09:00

 Kazimiera Cabańska (Turek),  Aniela Czechowicz (Lubin),
Łucja Zadrożna (Stargard)

10:00

[śp. Zofia Zięba (Turek)], Justyna Węgrzyn (Lubań),
Hanna Jasonek (Lubin), Aniela Czechowicz (Lubin)

11:00

 [śp. Zofia Juszczak (Lubin)], Agnieszka Lala (Żory)

12:00

 Jadwiga Gruszewska (Lubin)

13:00

 Teresa Abramek (Wałbrzych), Marek Cornik (Tarnowskie Góry)

14:00

Danuta Kwiatkowska (Lwówek Śl.), Henryka Ściana (Lubin),
Danuta Doskocz (Zgorzelec)

15:00

 Elżbieta Szulc (Wałbrzych)

16:00

 Jadwiga Sota (Małdyty), Alfreda Jędrzejczyk (Zawidów)

17:00

 Aniela Stopa (Janiki), Ewa Saska (Kielce),
Maria Skiba (Lubin), Alfreda Jędrzejczyk (Zawidów)

18:00

 Joanna Kłys (Góra Śląska), Felicja Obrzut (Lubawka),
Zbigniew Obrzut (Lubawka)

19:00

 Ewa Świt (Grzędy), Genowefa Bujakiewicz (Stary Łom)

20:00

 Aniela Czarna (Ruszów), Teresa Kaczkowska (Jelenia Góra),
Halina Modrzejewska (Turek), Lilia Sobala (Jelenia Góra),
Władysława Bodziony (Czarny Bór), [śp. Janina Tylutka (Olszanica)],
Halina Pietkiewicz (Olszyna), Teresa Dłubała (Olszyna),
Katarzyna Graczyk (Zgierz)

21:00

 Zbigniew Słoniewski (Legnica), Henryk Winiarski (Konin),
[śp. Bronisława Grudzień (Platerówka)], Aleksandra Śliwińska (Czadrów),
Irena Rusaczonek (Piechowice), Aurelia Frąckowiak (Szamotuły)

22:00

 Anna Grońska (Krzeszów), Eugeniusz Groński (Krzeszówek),
Danuta Bohdziewicz (Kamienna Góra)

23:00

 Stanisława Repa (Chojnów), Helena Pachołek (Lubin),
Helena Pachołek (Lubin)

00:00 - 24:00

ŚRODY
Godzina Osoby

00:00

 Monika Jabłońska (Kochanów), Wanda Jabłońska (Czerwony Kościół)

01:00

 Bożena Maciejewska (Toruń)

02:00

 Regina Bućko (Solecznikai LITWA)

03:00

 Anna Sobiesiak (Lublin), Michał Wiszniewski (Wleń),
Grażyna Sarosik (Tylice)

04:00

 Janina Galik (Kostomłoty)

05:00

 Helena Klukowska (Białystok), Michalina Kosińska (Lubań),
Ewa Leszczyńska (Lublin)

06:00

 Maria Młynarczyk (Wałbrzych), Zofia Furdal (Warszawa),
Zofia Pawulska (Rudna), Barbara Cytowicz (Bogatynia)

07:00

 Grażyna Stolarz (Lubań), Czesław Rataj (Strzegom),
Danuta Małecka (Legnica)

08:00

 Maria Szymańska (Strzegom), Wacław Szymański (Strzegom),
Halina Kasior (Lubań)

09:00

 Teresa Sienkiel (Tomaszów Lubelski), Łucja Zadrożna (Stargard),
Aniela Czarna (Ruszów), Józef Czarny (Ruszów)

10:00

 Halina Brodowska (Lubin),  Aniela Czechowicz (Lubin)

11:00

 Elżbieta Majewska (Lubin), Krystyna Nowak (Lubin)

12:00

 Danuta Kruk (Strzegom), Alicja Jungowska (Lubań),
Szczepan Rybski (Legnica), Ewa Bolińska (Turek),
Krystyna Lewandowska (Głogów)

13:00

 Dorota Grochol (Lubań), Marek Cornik (Tarnowskie Góry)

14:00

 Helena Walczyk (Lubin), Maria Augustyn (Legnica)

15:00

 Cecylia Och (Borne Sulinowo), Bogdan Och (Borne Sulinowo),
Edward Rogala (Legnica), Wanda Rybak (Lubań)

16:00

 Halina Sodolewska (Kamienna Góra), Eugenia Mazurkiewicz (Ścinawa)

17:00

 Stefania Dubiaga (Kościelniki Dolne), Małgorzata Filip (Borówno), Halina Kuzera (Borówno)

18:00

 Marianna Nowotna (Lubawka), Felicja Obrzut (Lubawka),
Zbigniew Obrzut (Lubawka), Władysława Bodziony (Borówno),
Emilia Kubacka (Lubin), Krystyna Malicha (Kamienna Góra), Maria Strojna (Czadrów)

19:00

 Zofia Dzieżgowska (Turek), Agnieszka Kustosz (Turek),
Bronisława Mojek (Kłodzko)

20:00

 Anastazja Grodzka-Rams (Mirsk),  Teresa Zawadzka (Opole),
Paweł Janor (Czarny Bór), Władysława Bodziony (Czarny Bór),
[śp. Janina Tylutka (Olszanica)], Halina Pietkiewicz (Olszyna),
Teresa Dłubała (Olszyna), Zbigniew Skital (Kamienna Góra)

21:00

 Dorota Sienkiel (Tomaszów Lubelski), Irena Rusaczonek (Piechowice),
Br. Michał Chadzyński FZS (Wrocław), Grażyna Sejud (Krotoszyce)

22:00

 Teresa Trzebiatowska (Konarzyny), Stanisława Leśniak (Krzeszów),
Aurelia Kowalska (Turek), Weronika Gzik (Stare Bogaczowice),
Anna Góral (Lubin)

23:00

 Anetta Dwulat (Lubawka), Helena Połeć (Stare Bogaczowice)

00:00 - 24:00

CZWARTKI
Godzina Osoby

00:00

 Gabriela Oblicka (Kamienna Góra)

01:00

 Mirosława Wendzonka (Lubin)

02:00

 Irena Kukulska (Turek)

03:00

 Bożena Parecka (Lubań), Michał Wiszniewski (Wleń),
Grażyna Sarosik (Tylice)

04:00

 Maria Janicka (Kamienna Góra)

05:00

 Helena Klukowska (Białystok), Michalina Kosińska (Lubań),
Kazimierz Siwek (Brudzew)

06:00

 Henryka Niedzielska (Grajewo)

07:00

 Czesław Rataj (Strzegom)

08:00

 Maria Wiernicka (Strzegom), Halina Kasior (Lubań),
Elżbieta Ścigajło (Jelcz-Laskowice)

09:00

 Teresa Murawska (Lubań), Danuta Dąbrowska-Gałajda (Raszówka),
Aniela Czechowicz (Lubin), Łucja Zadrożna (Stargard)

10:00

 Władysława Wilk (Lubań), Klara Głodna (Brudzew), Aniela Czechowicz (Lubin),
Julianna Dusza (Gdańsk-Chełm)

11:00

 Zofia Sujewicz (Turek)

12:00

 Jadwiga Gabrowska (Krzeszów)

13:00

 Jolanta Kiełboń (Turek), Marek Cornik (Tarnowskie Góry)

14:00

 Ewa Ciach (Lubin)

15:00

 Leszek Ciach (Lubin), Krystyna Zalewska (Legnica)

16:00

 Józefa Cwynar (Siekierczyn), Jadwiga Bareła (Lubin),
Waleria Gajdamowicz (Stare Bogaczowice), Roman Kalus (Bielawa)

17:00

 Władysława Stefaniak (Lwówek Śl.), br. Krzysztof Chadzyński FSŹ (Wrocław),
Alicja Kędzierska (Zbąszynek)

18:00

 Elżbieta Lewandorowska (Wałbrzych), Agnieszka Olech (Kraków),
Felicja Obrzut (Lubawka), Zbigniew Obrzut (Lubawka)

19:00

 Bogumiła Cyran (Krzeszów)

20:00

 Wiesława Kujawska (Minkowice), Jagoda Kujawska (Minkowice),
Malwina Kujawska (Minkowice), Władysława Bodziony (Czarny Bór),
[śp. Janina Tylutka (Olszanica)], Halina Pietkiewicz (Olszyna),
Teresa Dłubała (Olszyna)

21:00

 Agnieszka Sosialuk (Boguszów-Gorce), Teresa Wilgucka (Turek),
Irena Rusaczonek (Piechowice)

22:00

 Danuta Smolska (Kamienna Góra), Henryk Serkanowicz (Lubań),
Antoni Moszyński (Legnica), Marek Zelmachowicz (Elbląg),
Danuta Synowiec (Sobin)

23:00

 Teresa Drzewiecka (Turek)

00:00 - 24:00

PIĄTKI
Godzina Osoby

00:00

 Jadwiga Koziołkiewicz (Mirsk), Julia Józenków (Bolesławiec)

01:00

 Jan Janczak (Polkowice)

02:00

 Maria Makowska (Polkowice)

03:00

 Bożena Parecka (Lubań), Weronika Taczało (Siekierczyn),
Izabela Stolarz (Szastarka), Michał Wiszniewski (Wleń),
Grażyna Sarosik (Tylice)

04:00

 Teresa Grabowska (Lubin)

05:00

Helena Klukowska (Białystok), Michalina Kosińska (Lubań),
Aniela Bartuś (Bolesławiec)

06:00

 Helena Smyk (Łuków)

07:00

 Czesław Rataj (Strzegom)

08:00

 Halina Kasior (Lubań)

09:00

 Jadwiga Walczyk (Lubin), Łucja Zadrożna (Stargard)

10:00

 Teresa Jaworska (Lubin),  Aniela Czechowicz (Lubin)

11:00

 Irena Dziadorczyk (Lubin)

12:00

 Wiesława Czerniawska (Lubin), Ewa Bąkowska (Tarnowo Podgórne)

13:00

 Alfreda Ławniczak (Miejsca Górka), Wanda Białonoga (Boguszów-Gorce),
Marek Cornik (Tarnowskie Góry)

14:00

Wanda Fronc (Legnica), Tadeusz Fronc (Legnica)

15:00

 Alicja Kubiak (Turek), Elżbieta Sambor (Bolesławiec)

16:00

 Anna Pecak (Lubin)

17:00

 Helena Pachołek (Lubin)

18:00

 Ziuta Pichalska (Lubin), Felicja Obrzut (Lubawka),
Zbigniew Obrzut (Lubawka)

19:00

 Irena Urbańska (Marciszów), Barbara Czub (Nowy Sącz)

20:00

Jadwiga Jała (Krzeszów), Iwona Majszczyk (Lubań),
Władysława Bodziony (Czarny Bór), [śp. Janina Tylutka (Olszanica)],
Halina Pietkiewicz (Olszyna), Teresa Dłubała (Olszyna)

21:00

 Aniela Rams (Kamienna Góra), Maria Mikołajczyk (Turek),
Katarzyna Sternik (Lublin), Józefa Kasprzycka (Bolesławiec),
Irena Rusaczonek (Piechowice), Br. Michał Chadzyński FZS (Wrocław)

22:00

 Małgorzata Dębicka (Wałbrzych), Krystyna Aleksa (Wilczków)

23:00

 Anetta Dwulat (Lubawka), Krystyna Janyszko (Olsztyn)

00:00 - 24:00

SOBOTY
Godzina Osoby

00:00

 Ewa Pabis (Krzeszów), Andrzej Pabis (Krzeszów)

01:00

 Irena Nowa (Piechowice)

02:00

 Mirosław Maciejewski (Toruń)

03:00

 Maria Janicka (Kamienna Góra), Michał Wiszniewski (Wleń),
Grażyna Sarosik (Tylice)

04:00

 Krystyna Leśków (Lubin)

05:00

 Michalina Kosińska (Lubań), Stanisław Lasak (Nowe Bystre)

06:00

 Barbara Kuczera (Racibórz), Zofia Krupińska (Turek),
Krystyna Przylipko (Legnica), Teofila Zakrzewska (Złotoryja),
Zofia Morawska (Kamienna Góra), Zofia Szczur (Lubaczów),
Waleria Jaworska (Rudna)

07:00

 Grażyna Solarz (Lubań), Albert Diakonesku (Lubań),

Czesław Rataj (Strzegom), Anna Chudyba (Warta Bolesławiecka)

08:00

 Zdzisława Stachów (Ścinawa)

09:00

 Bogusława Kolasińska (Lubin), Łucja Zadrożna (Stargard)

10:00

 Zofia Najszewszewska (Lubin),  Aniela Czechowicz (Lubin)

11:00

 Teresa Chrzasz (Lubin), Eugenia Mazurkiewicz (Ścinawa)

12:00

 Teresa Ciechańska (Lwówek Śl.), Maria Dębicka (Jawor)

13:00

 Elżbieta Dereczenik (Chocianów), Marek Cornik (Tarnowskie Góry)

14:00

 Barbara Szumlakowska (Kunice)

15:00

[śp. Franciszek Skiba (Lubin)], Wojciech Prach (Haczów)

16:00

 Danuta Sopata (Kamienna Góra), Elżbieta Orłowska (Szczecin),
br Krzysztof Chadzyński (FZŚ) (Wrocław)

17:00

 Zofia Markiewicz (Legnica), Zofia Gregor (Krosno),

Maria Grabowska (Pisarzowice)

18:00

 Andrzej Kubacki (Jelenia Góra), Felicja Obrzut (Lubawka),
Zbigniew Obrzut (Lubawka), Barbara Czub (Nowy Sącz)

19:00

 Wiktoria Chuda (Lwówek Śl.)

20:00

 Czesława Pawulska (Lubin), Wiesława Wanicka (Lublin),
Władysława Bodziony (Czarny Bór), [śp. Janina Tylutka (Olszanica)],
Halina Pietkiewicz (Olszyna), Teresa Dłubała (Olszyna),
Alicja Cicha (Ruszów), Edward Łuc (Ruszów)

21:00

 s. Germana (Kutno), Irena Rusaczonek (Piechowice)

22:00

 Jadwiga Przybylska (Turek), Barbara Zelent (Legnica)

23:00

Teresa Leśniak (Jelenia Góra), Danuta Biber (Lubań),
Teresa Pasek (Lubań), Helena Ratajczyk (Lubin)

00:00 - 24:00

NIEDZIELE
Godzina Osoby

00:00

Janina Podhorska (Jawor)

01:00

  Irena Nowa (Piechowice), Maria Janicka (Kamienna Góra)

02:00

 Zofia Suchecka (Mściwojów)

03:00

Janina Jadach (Legnica), Michał Wiszniewski (Wleń),
Grażyna Sarosik (Tylice)

04:00

 Grażyna Lehka (Strzegom)

05:00

Michalina Kosińska (Lubań)

06:00

Rozalia Grońska (Krzeszówek), Teresa Małek (Biłgoraj),
Halina Jasionowska (Szczecin)

07:00

Czesław Rataj (Strzegom), Jerzy Augustyniuk (Międzyrzec Podlaski),
Magdalena Marsolek (Niewodniki)

08:00

Stanisława Kulesza (Turek), Iwona Chamska (Legnica),
Grzegorz Wilczek (Słotwina)

09:00

Sławomir Sosialuk (Boguszów-Gorce), Kazimiera Jóźwik (Jelenia Góra),
Dariusz Jaszczur (Kamienna Góra), Łucja Zadrożna (Stargard)

10:00

 Hanna Retecka (Edynburg – Wielka Brytania),  Aniela Czechowicz (Lubin)

11:00

Janusz Pawluk (Wałbrzych)

12:00

Katarzyna Nowińska (Gniezno), Beata Bielanin (Przemyśl)

13:00

Ludwika Ziemmnik (Szarocin), Jadwiga Marsolek (Niewodniki),
Marek Cornik (Tarnowskie Góry)

14:00

Mirosław Grudziecki (Krzeszów), Justyna Mende (Gościęcin),
Kazimierz Rusek (Osiecznica)
[śp. Jan Staszel (Małdyty)]

15:00

Ludwika Ziemnik (Szarocin), Danuta Pajor (Lubin),
Elżbieta Jaszczur (Przedwojów), Ewa Podwalna-Pęczak (Jabłonów)

16:00

 Kaziemiera Rossa (Kościelec), Regina Ledwol (Wleń)

17:00

 Halina Nowosielska (Lwówek Śl.), Stanisława Lewandowska (Biłgoraj),
Wanda Kozłowska (Legnica)

18:00

 Krystyna Karcz (Brzeg Dolny), Felicja Obrzut (Lubawka),
Zbigniew Obrzut (Lubawka), Alicja Woźniakiewicz (Jawor)

19:00

 Urszula Stęcel (Turek)

20:00

 Halina Grabarczyk (Turek), Władysława Bodziony (Czarny Bór),
[śp. Janina Tylutka (Olszanica)], Halina Pietkiewicz (Olszyna),
Teresa Dłubała (Olszyna)

21:00

 Helena Klukowska (Białystok), Maria Dorada (Marciszów),
Marta Szupieńko (Lubań), Irena Rusaczonek (Piechowice)

22:00

 Anna Siwiak (Dzierżoniów), Mateusz Siwiak (Dzierżoniów),
Helena Diakonesku (Lubań), Maria Pabin (Turek), Krystyna Aleksa (Wilczków)

23:00

 Anna Gołębiowska (Szarocin), Wanda Ciechowicz (Turek)

Zgłoszenie udziału

 

Przejdź do zgłoszenia