W intencjach członków Nieustannego Różańca, w bazylice krzeszowskiej, odprawiane są Msze św. 13 dnia każdego miesiąca.

Zapraszamy wszystkich członków do pozostawiania swoich intencji używając poniższego formularza bądź przesyłania ich na adres email: marian.kopko@gmail.com lub drogą pocztową: Ks. Marian Kopko, Pl. Jana Pawła II 1, 58-405 Krzeszów z dopiskiem „Nieustanny Różaniec”.

Zapraszamy do pozostawienia swojej intencji i modlitwy

Wprowadź intencję modlitewną

Twój email nie będzie opublikowany.

Post comment

120 komentarzy

 1. O uzdrowienie od dręczonych myśli, o łaskę przebaczenia winowajcom, o uzdrowienie że złości, nienawiści, zazdrości i zawiści, chęci rywalizacji, braku pokory i baraku nadziei. Niech Bóg obdarzy mnie łaska spokoju i checi do życia, proszę abym znalazła dobrze płatna pracę, w której dam sobie radę proszę o poprawę pamięci i zdolności zapamiętania i uczenia się.

 2. Proszę o uzdrowienie mojej zony i naszego małżeństwa. Proszę o łaski dla mojej zony i syna. Proszę o łaski nowej gorącej miłości małżeńskiej i rodzicielskiej dla nas.

 3. Szczęść Boże!
  Bardzo proszę o modlitwę w intencji córki Laury o uzdrowienie z depresji, łaskę nawrócenia i dobrego męża
  Bóg zapłać.

 4. Proszę o modlitwe za Śp Andrzeja Sajde o zbawienie jego duszy o dar nieba intencja od Agaty

 5. Proszę o nawrócenie i uzdrowienie mojej żony. Proszę o zerwanie i zniszczenie wszystkich więzów pomiędzy moją żoną a tym mężczyzną.

 6. Proszę Matkę Bożą, całe Niebo o rozwiązanie trudnej sytuacji rodzinnej i mojego związku, o uwolnienie mnie z coraz większego napięcia spowodowanym nie radzeniem sobie z wyżej wymienionymi sytuacjami życiowymi prosząc o uzdrowienie duszy, chęci do życia i umiejętności słuchania i wypełniania woli Bożej w moim życiu.

 7. BÓG ZAPŁAĆ!

  Chciałbym też serdecznie prosić o modlitwę o uzdrowienie Bożeny z choroby nowotworowej powrót do zdrowia dla jej mamy Janiny i długie życie dla wszystkich.

  Pozdrawiam. Z Bogiem.

  Bartek

 8. Bardzo proszę o modlitwę za naszą znajomą Kasię, którą zachorowała na raka, o cud uzdrowienia.
  Piotr- Puławy

 9. Proszę o dobrego męża i dar macierzyństwa dla mnie, o Boże prowadzenie i wszelkie potrzebne łaski oraz błogosławieństwa dla Izabeli i Andrzeja

 10. Proszę Cię Boże w imie Jezusa Chrystusa, jego przelanej krwi za nas i za wstawiennictwem NMP, św. Józefa, św. Judy Tadeusza i wszystkich świętych o uzdrowienie psychiczne, umysłowe i emocjonalne mojej zony. Proszę o uratowanie mojego małżeństwa. Jezu ufam Tobie, ty się tym zajmij.

 11. Proszę Cię Duchu święty, Boże o uzdrowienie mojej zony i mnie z ran zdrady zadanych na duszy, sercu i ciele.Proszę o pogłębienie relacji małżeńskiej i rozpalenie naszej miłości.

 12. O cud uzdrowienia Tomasza z nałogów, przemianę serca,
  Odbudowanie miłości między Monika i Tomaszem, spokój serca i zrozumienie między nami.

 13. Proszę cię Boże w Imie Jezusa Chrystusa i za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny o łaski i dary uzdrowienia, uwolnienia Duszy, Serca i ciała mojej Żony Bożeny. Proszę dla mojej żony o dar gorącej miłości oraz tęsknoty do Boga, męża i syna.

 14. Prosze o laske pelnego zdrowia dla mnie, szczegolnie prosze o uwolnienie od lęku oraz uzdrowienia skory oraz ukladu pokarmowego. Z gory dziekuje za modlitwe, z Panem Bogiem.

 15. Proszę o łaskę zdrowia dla Iwony, o uzdrowienie z nerwicy i depresji.
  Bóg zapłać

 16. roszę Cię Boże i Duchu święty w Imie Pana Jezusa Chrystusa o wlanie w serce i dusze mojej zony nowej gorącej miłości małżeńskiej, która uratuje nam nasze małżeństwo i doprowadzi do powrotu mojej zony do domu i rodziny

 17. W oczekiwaniu na cud
  Proszę o modlitwę o łaskę uzdrowienia dla mojego syna Marcina, który po wypadku jest sparaliżowany, żeby Pan Jezus go dotknął i powróciło czucie w kończynach oraz praca organów wewnętrznych. Bóg zapłać wszystkim za modlitwę i wstawiennictwo. Niech Pan was wszystkich błogosławi i obdarzy samym dobrem. Amen. Mama Joanna.

 18. Proszę o modlitwę aby Michał dał nam jeszcze jedną szansę oraz o zdrowie dla całej rodziny. Bóg zapłać

 19. Bardzo proszę o modlitwę za mojego syna Adriana ażeby zerwal z grzechem,i w intencji Bogu wiadomym .

 20. Z okazji 60 urodzin pragnę podziękować Matce Bożej za opiekę i otrzymane łaski . Proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże na dalsze lata życia .

 21. O zerwanie i złamanie więzów duchowo-emocjonalnych, uczuciowych i seksualnych pomiędzy moją Żoną a tym Mężczyzną oraz o powrót mojej Żony do małżeństwa i odrodzenia naszej miłości i rodziny. O jej nawrócenie i uzdrowienie. Oraz o Dary Ducha św. dla nas i naszego syna.

 22. Powierzam ci panie jezu Chryste po przez ręce Maryi moje rozbite małżeństwo. Proszę cię abyś mi je naprawił, aby moja żona wróciła do domu, abyśmy znowu stanowili jedną rodzinę. Jezu ufam tobie, kocham cię.

 23. Brdzo proszę o modlitwę za moje córki Zofię i Patrycję w intencji nawrócenia i Bożego błogosławieństwa oraz za Zuzannę.

 24. Szczęść Boże,
  Bardzo proszę o modlitwę :
  Zawierzam intencje znalezienia pracy w najbliższym czasie oraz cud przemiany serca oraz uzdrowienie K. a także cud miłości dla mnie i K. Cud powrotu dobrych chwil, szczerej rozmowy i rozplątania powikłanych spraw.

  Bóg zapłać za modlitwę.
  Natalia

 25. Za powrót do zdrowia mojej córki Wiktorii, cofnięcie zmian chorobowych i szybki powrót do domu ze szpitala

 26. Proszę Cię św. Rito o nowa gorącą miłość pomiędzy moją żoną i mną. Aby ta miłość przełamała wszystkie urazy, problemy, rany na sercu i duszy oraz doprowadziła do ponownego złączenia nas w jedno wspólne kochające się małżeństwo.
  Niech ta nasza nowa Miłość doprowadzi do rozkwitu naszej wspólnej wiary katolickiej.

 27. Za zerwanie i złamanie więzów duchowo-emocjonalnych i seksualnych pomiędzy moją Żoną a tym Mężczyzną oraz o powrót mojej Żony Bozeny do małżeństwa i odrodzenia naszej miłości. I o Dary Ducha św. dla nas i naszego syna

 28. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus ! Zwracam sie z prośba o modlitwę za moją żonę która cierpi z powodu choroby gośćcowej i ledwo chodzi, ma zniszczone stawy kolanowe.
  Oraz za moją córeczkę która ma natręctwa i lęki. A ja jestem bezradny.
  Żona ma na imię Lidia 56 lat, córka 13 lat a ja jestem Piotr 49 lat.
  Gorąco wszystkich pozdrawiam .
  Niech PAN BÓG błogosławi.

 29. Bardzo proszę o modlitwę,o uzdrowienia duszy, psychiki i ciała Piotra, Lidii i Zosi

 30. Bardzo proszę o modlitwę w intencji:
  – uzdrowienia żony z choroby kolan
  – o dar wiary dla moich córek
  – o dobre relacje z PANEM BOGIEM i drugim człowiekiem.

 31. O pokój na świecie, o ustanie walk na Ukrainie, o nawrócenie czołowych przywódców świata.
  O łaskę zdrowia na duszy i ciele, o pomyślność w podejmowaniu decyzji oraz przyświecanie i inspiracje Ducha św. w każdej sprawie, o bezpieczeństwo w mym życiu, o nawrócenie w rodzinie oraz życie wieczne dla zmarłych przodków. Intencja dziękczynna za otrzymane Łaski.

 32. Proszę o modlitwę O Boże błogosławieństwo dla mojej rodziny oraz abym spłacił swoje wierzytelności.
  Serdecznie pozdrawiam.

 33. Proszę o modlitwę za mnie w intencji pozytywnego przejścia komisji lekarskiej i możliwości dalszej służbie Ojczyźnie
  Żołnierz Wojska Polskiego
  Maciej

 34. O zdrowie,zgodę,opiekę Maryji,Boże Błogosławieństwo,bezpieczeństwo,dobrych ludzi,Wyjście z problemów,siły w pokonywaniu problemów, Światłość i dary Ducha świętego, pozytywne załatwienie trudnych spraw i potrzebne laski Zuzi,Krzysztofa i jego Rodziny

 35. O przemianę wewnętrzną Krzysztofa,o dobrego,odpowiedzialnego męża kawalera katolika Dla mnie

 36. Bardzo proszę o modlitwę do Ducha Świętego o uzdrowienie mojej duszy i mojego ciała, aby zabrał mi ciągły stres i wyleczył chore narządy mojego ciała. Adam

 37. o uratowanie mojego malzenstwa i uwonienie nas od dzialania zlego ducha w nas ale takze przez innych swiadomie i nieswiadomie dzialajacych. Maryjo Ratuj!

 38. O dobre przygotowanie się do sesji i (jeśli taka wola Boża) zdanie wszystkiego w pierwszym terminie

 39. Maryjo, nasza najlepsza Matko i Królowo, błagam Cię o wyjednanie u Twego Miłosiernego Syna daru życia dla ciężko chorego na covid Grzegorza, który jest po przeszczepie nerki i nie może zwalczyć silnego zapalenia płuc. Jest na OIOM w bardzo ciężkim stanie. Mam nadzieję tylko w Tobie i Miłosiernym Bogu.

 40. proszę o modlitwę dla Danuty Rams z prośbą do boga by pozwolił jej dalej żyć i wyjść z ciężkiej choroby

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment